تعمیر لباسشویی امین آباد

تعمیرات تخصصی لباسشویی فریز امین آباد

مدیریت :

پیمان چگنی رادشماره تماس :

09367476978شماره تماس دوم :

09367476978


صفحه اصلی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی , تعمیر لباسشویی فریزر در امین آباد

فرقی نمیکند خانه اتان کجاست،هرگونه مشکل و ایراد که در لباسشویی فریز خود میبینید، با یک تلفن و مشاوره رایگان و حضور تکنسینهای مجرب در محل شما قابل رفع است.

از تعمیر لباسشویی,نصب لباسشویی,سرویس لباسشویی,تعمیرات فریزر,نصب فریزر,درصد تخفیف تعمیر لباسشویی,تعمیر لباسشویی صنعتی,نصب لباسشویی صنعتی,سرویس لباسشویی صنعتی,تعمیر لباسشویی ویترینی,نصب لباسشویی ویترینی,تعمیرکارلباسشویی,نصاب لباسشویی امین آباد,تعمیرگاه لباسشویی فریزر,تعمیر لباسشویی

شرکت,تعمیر لباسشویی ادارات امین آباد,تعمیر لباسشویی فروشگاه در امین آباد,تعمیر لباسشویی سوپرمارکت,تعمیر لباسشویی با نرخ اتحاده,تعمیرات آبسرد کن,تعمیر لباسشویی آزمایشگاهی,سرویس و تعمیر لباسشویی,سرویس و تعمیر لباسشویی منزل,تعمیرات لباسشویی فریزر منزل,تعمیر لباسشویی،فریزر و ساید بای ساید در محل-تعمیرات انواع لباسشویی فریزر،تعمیر لباسشویی سایدبایساید

,تعمیر لباسشویی سامسونگ،تعمیر لباسشویی الجی،تعمیر لباسشویی امین آباد،تعمیر لباسشویی اسنوا،تعمیر لباسشویی الکترواستیل،تعمیر لباسشویی فیلور و...در محل با کیفیت,سرویس و تعمیر لباسشویی منزل

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی امین آباد

تعمیر لباسشویی در امین آباد

ما کیفیت، قیمت و قطعات مورد نیاز را تضمین میکنیم. با کلیک بر روی دکمه شماره تماس ما به راههای ارتباطی با ما دسترسی خواهید داشت. حضور کارشناسان در محل نهایتا ۲ ساعت زمان خواهد برد و خیلی سریع مشکل دستگاه شما پیگیری می شود. همین حالا برای ثبت درخواست تعمیرات کلیک کنید و یا با شماره تماسهای ما ارتباط بگیرید.مرکز تعمیراتی ما رائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات لباسشویی در مهم نیست لباسشویی شما از چه برندی بوده یا آن را از کجا تهیه کرده باشید. مهم این است وقتی مشکلی در عملکرد آن مشاهده کردید با خیال راحت با یک نمایندگی یا مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی ما تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کرده و از آنها مشاوره بگیرید. در این مقاله شما را باتعمیرگاه لباسشویی فریزر آشنا کرده و علاوه بر معرفی ویژگی های این مرکز برای تعمیر لباسشویی ، عیوبی که ممکن است در لباسشویی شما پیش بیاید و عملکرد آن را مختل کند، را معرفی کرده و شما با توجه به این موارد می توانید عیب دستگاه را گزارش داده و برای تعمیرات لباسشویی تعمیرکار حرفه ای به منزل و محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

تعمیر انواع لباسشویی فریزر در امین آباد

تعمیر انواع لباسشویی فریزر دربرخی از برندهایی که تعمیرکاران ما پوشش میدهند شامل:نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک، تعمیر لباسشویی ال جی،تعمیر لباسشویی وایت هاوس،تعمیر لباسشویی سامسونگ،تعمیر لباسشویی فریجیدر،تعمیر لباسشویی آدمیرال،تعمیر لباسشویی وستینگهاوس،تعمیر لباسشویی میله،تعمیر لباسشویی دوو،تعمیر لباسشویی اسنوا،تعمیر لباسشویی آآگ،تعمیر لباسشویی گرنیه،تعمیر لباسشویی بوش،تعمیر لباسشویی هایر،تعمیر لباسشویی الکترواستیل،تعمیر لباسشویی هیمالیا،تعمیر  لباسشویی فیلور،تعمیر لباسشویی امرسان،تعمیر لباسشویی مجیک،تعمیر لباسشویی کلور،تعمیر لباسشویی سام،تعمیر لباسشویی جی پلاس،تعمیر لباسشویی یخساران،تعمیر لباسشویی مابه،تعمیر لباسشویی آمانا،تعمیر لباسشویی مدیا،تعمیر لباسشویی سایوان،تعمیر لباسشویی اوشن،تعمیر لباسشویی زانوسی،تعمیر لباسشویی آزمایش،تعمیر لباسشویی مجیک،تعمیر لباسشویی ایندزیت

 

تعمیر سیار لباسشویی فریز در امین آباد

بعد از ارائه توضیحات درباره مشکل لباسشویی توسط مشتریان به کارشناسان ما ، عیب یابی اولیه صورت گرفته و با ابزارآلات تخصصی و تجهیزات مناسب و هم چنین قطعات فابریک لباسشویی شما با توجه به مدل و برند آن در محل سکونت شما حاضر میگردند. کارشناسان ما پس از رفع ایراد لباسشویی فریز شما گارانتی و ضمانت نامه کتبی برای تعمیرات صورت گرفته را ارائه می‌دهند و شما می‌توانید در صورت هرگونه مشکل در دستگاه بار دیگر با کارشناسان ما تماس بگیرید و در طول مدت ضمانت به صورت رایگان از خدمات ما بهره‌مند شوید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی در محل و منزل

مرکز تخصصی تعمیر کار لباسشویی  نصب، عیب یابی، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی دارای بیش از ۱۰۰ تعمیرکار باتجربه ماشین لباسشویی در مناطق مختلف-استفاده از قطعات اصلی-تضمین کیفیت و گارانتی خدمات-تعمیر ماشین لباسشویی در منزل-جهت دریافت خدمات درخواست خود را آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر سنگین بودن وزن ماشین های لباسشویی و هزینه هایی که برای حمل و نقل آن باید پرداخت گردد، زمان زیادی نیز برای مراجعه به تعمیرگاه مجاز تعمیر کار لباسشویی باید صرف شود. تعمیر کار لباسشویی  با بهره مندی از تعمیر کاران بسیار  و تعمیرکار سیار امکان تعمیرات این دستگاه در محل و منزل را فراهم نموده است .

توجه داشته باشید که برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی  مرکز تعمیر کار لباسشویی در منزل و محل باید قابلیت اعتماد و اطمینان تعمیرکار تضمین شده باشد. با توجه به اینکه تمام تعمیرکاران تعمیر کار لباسشویی  دارای مجوز هستند، لذا تضمین های لازم از نظر قابلیت اعتماد و اطمینان تعمیرکار توسط این مجموعه ارائه می گردد.

 تعمیرات برندهای ماشین لباسشویی : 

مجموعه تخصصی تعمیر کار لباسشویی تعمیرات برندهای مختلفی را انجام می دهد برندهایی چون :

 

چرا  باید تعمیر ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید؟

سرعت در ارائه خدمات:

 مجموعه رسمی تعمیرکار لباسشویی در سراسر کشور دارای نماینده های معتبر بوده و این مرکز دارای تعمیرکار ماشین لباسشویی حرفه ای و با تجربه است و پس از تماس شما در همان روز تعمیرکار منطقه خودتان به  در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام می شود.

منصفانه ترین قیمت :

ما منصفانه ترین نرخ و هزینه های  تعمیر لوازم خانگی را در بین رقبا داریم! تمامی هزینه های دریافتی از شما مشتریان گرامی در انتهای کار، طبق نرخ مصوب و تحت نظارت کامل این شرکت از شما دریافت می گردد و هیچگونه هزینه ی اضافی به شما تحمیل نمیشود.

نیروی متخصص و باتجربه :

تمامی تکنسین های مجموعه تعمیرکارلباسشویی دوره دیده ، دارای مهارت و تخصص و مهمتر اینکه باسابقه و کارکشته در امر خدمات هستند و به صورت میانگین دارای حداقل ۱۰ سال سابقه کار هستند، از دیگر خدمات ما این است که ما برای هر برند نیروی متخصص همان برند را به محل اعزام می کنیم.

گارانتی خدمات :

در مرکز تعمیرکار لباسشویی بر خلاف دیگر شرکتها خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شامل گارانتی می شود و در صورتی که خرابی تکرار شود جهت رفع مشکل هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.تعمیر ماشین لباسشویی در محل و منزل شما با قیمت منصفانه توسط تعمیرکاران با تجربه تعمیر کار لباسشویی ارائه شده و دارای تضمین و گارانتی معتبر خدمات می باشد. تعمیرکاران این مجموعه همگی دارای سابقه فعالیت حداقل 10 ساله بوده و در نمایندگی برندهای داخلی و خارجی آموزش های مورد نیاز را کسب نموده اند.

با توجه به تفاوت های زیادی که در مدل های مختلف ماشین های لباسشویی برندهای ایرانی و خارجی وجود دارد، برای تعمیرات آنها نیاز به تخصص و مهارت بوده و ما در تعمیر کار لباسشویی این تضمین را برایتان ارائه می دهیم. لذا می توانید در هر منطقه و محله که هستید برای تعمیرات ماشین لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با تعمیرگاه مجاز لباسشویی تعمیر کار لباسشویی  تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی تضمینی

تعمیرگاه ماشین لباسشویی تعمیر کار لباسشویی دارای مجوز فعالیت بوده و از قطعات اصل و با کیفیت برای خدمات خود استفاده می کند. علاوه براین، تمام تعمیرکاران این مجموعه از مهارت های لازم برخوردار بوده و تمام خرابی قطعات ماشین لباسشویی را به صورت حرفه ای رفع می کنند. به همین دلیل خدمات این مجموعه تضمینی بوده و در بازه زمانی مشخص اگر خرابی مجدد تکرار شود، بدون دریافت دستمزد تعمیرات انجام میشود.

 

ماشین لباسشویی شما دچار خرابی و مشکل شده !چه باید کرد ؟

فقط کافیست با  با مرکز مجاز رسمی تعمیر کار لباسشویی تماس بگیرید و بهترین ها را دریافت کنید .

ویژگی های مثبت و مزایای مجموعه تعمیرکار لباسشویی

 

تعمیرکار ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد مجموعه تعمیر کار لباسشویی ، ارائه شرایط سخت در استخدام تعمیرکار لباسشویی در این مرکز می باشد. بر اساس قوانین ارائه شده توسط این مجموعه تمام تعمیرکاران باید حداقل ۵ سال سابقه فعالیت داشته باشند. علاوه براین، تمام تعمیرکاران لازم است دوره های آموزشی نمایندگی های برندهای مختلف داخلی و خارجی را پشت سر گذاشته و با مهارت و تجربه کافی در این مسیر قرار گیرند.

همچنین لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تعمیرکار سیار ماشین لباسشویی توسط این مجموعه به محل و منزل اعزام میشود، به همین دلیل ابتدا سو پیشینه آنها کاملا بررسی می گردد. لذا با خیال آسوده می توانید از خدمات نیروهای با تجربه و قابل اعتماد و متخصص این شرکت استفاده نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی فوری

سرعت عمل در ارائه خدمات یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد گروه تعمیر کار لباسشویی بوده و به همین دلیل تعمیر کاران حرفه ای  را استخدام نموده است. این تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در مناطق مختلف پراکنده بوده و بلافاصله پس از تماس و ثبت درخواست مشتری به محل اعزام میشوند. با توجه به اینکه برای تعمیرات لباسشویی  ، تعمیرکاران این مجموعه از ابزارهای پیشرفته استفاده می کنند، به همین دلیل خرابی و مشکل دستگاه را تشخیص داده و فوری آنها را رفع می نماید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

 قیمت تعمیر ماشین لباسشویی  در تعمیر کار لباسشویی بر اساس پارامترهای مختلف تعیین میشود و با توجه به نوع خرابی و مدل دستگاه کمی تغییر خواهند داشت. از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت و هزینه های تعمیر مواردی از قبیل نوع خرابی، برند و مدل دستگاه، هزینه های ایاب ذهاب، تعویض قطعه می باشند. به همین دلیل تعمیرکاران تعمیر کار لباسشویی  تا حد امکان تعمیر قطعات معیوب را در اولویت قرار می دهند تا هزینه ها کاهش یابد

تعمیر انواع ماشین لباسشویی قدیمی

تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی از دیگر خدمات قابل ارائه در مجموعه تعمیر کار لباسشویی  می باشد که برای آنها نیز تضمین ارائه میشود. یکی از مشکلات اصلی در تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی و سایر برندها، عدم دسترسی به قطعات اصل و فابریک می باشد. این مجموعه به عنوان نمایندگی فعالیت داشته و به همین دلیل تعمیر لباسشویی قدیمی ایرانی و خارجی را با قطعات اصلی و اورجینال تعمیر می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

تعمیرکاران تعمیر کار لباسشویی  دارای سابقه فعالیت بسیار بالایی بوده و با ساختار داخلی مدل های مختلف ماشین های لباسشویی اشنایی کامل دارند. به همین دلیل برای تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی می توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو مدل های جدید و قدیم همگی تضمین و گارانتی ارائه شده و با قیمت منصفانه انجام میشود.

 

خرابی و ایرادات رایج لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی یکی از موضوعات درد سرساز است که اگر به موقع اقدام نشود مجبور می شوید، زحمت شستشن لباس ها را خودتان به جان بخرید! تعمیرات ماشین لباسشویی در زمانی که دستگاه به مشکل برمی خورد امری جدی است! اما برای سرویس ماشین لباسشویی باید چه مواقعی اقدام نمود؟ شاید لباسشویی شما روشن نمی شود! یا شستشوی لباس ها با لرزش و صدای زیاد همراه است، شاید هم لباس هایتان بدون هیچ مشکلی شسته شده، منتها درب ماشین لباسشویی باز نمی شود! این موارد ممکن است در هر زمانی باعث دردسر شود. منتها برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی از چه تعمیرکار و سرویسکاری استفاده کنید، حرف اول و آخر را در تضمین دستگاه شما می زند.

سوالات متداول شما از تعمیرگاه تخصصی تعمیر کار لباسشویی

عیب ۱: ﺑﺎ چرخش وﻟﻮم ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی، دستگاه روﺷﻦ نمی‌شود.

ﻋﯿﺐ ۲: علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی یا علت نیامدن آب داخل لباسشویی

ﻋﯿﺐ ۳: لباسشویی ﻋﻤﻞ آبگیری را ﺑﻪ اﺗﻤﺎم رﺳﺎﻧﺪه، اﻣﺎ عملیات ﺑﻌﺪی اﻧﺠﺎم نمی‌شود.

ﻋﯿﺐ ۴: درحالی‌که ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺧﺎﻣﻮش اﺳﺖ، ﺑﺎ ﺑﺎز ﺷﺪن ﺷﯿﺮ آب، ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺷﺮوع ﺑﻪ آبگیری می‌کند.

ﻋﯿﺐ ۵: لباسشویی مرتباً در ﺣﺎل آبگیری اﺳﺖ و ﻋﻤﻞ آبگیری ﻗﻄﻊ نمی‌شود.

ﻋﯿﺐ ۶: از ﻣﺎﺷﯿﻦ لباسشویی در ﺣﺎل ﮐﺎر آب ﻧﺸﺖ می‌کند.

ﻋﯿﺐ ۷: ﻫﯿﺘﺮ لباسشویی آب را ﮔﺮم نمی‌کند.

ﻋﯿﺐ ۸: لباسشویی آبگیری ﻧﻤﻮده اﻣﺎ ﻣﻮﺗﻮر ﺷﺴﺘﺸﻮ ﮐﺎر نمی‌کند.

ﻋﯿﺐ ۹: لباسشویی ﻋﻤﻞ ﺷﺴﺘﺸﻮ را اﻧﺠﺎم می‌دهد اﻣﺎ آب ﮐﺜﯿﻒ ﺗﺨﻠﯿﻪ نمی‌شود.

ﻋﯿﺐ ۱۰: تند نچرخیدن لباسشویی و خشک نشدن خوب البسه در لباسشویی

ﻋﯿﺐ ۱۱: لباسشویی ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎم ﺷﺴﺘﺸﻮی ﻟﺒﺎس، ﺣﺮﮐﺖ می‌کند.

ﻋﯿﺐ ۱۲: ﺻﺪاي ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎم ﮐﺎر زﯾﺎد اﺳﺖ.

عیب ۱۳: علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی

عیب ۱۴: ﻣﺎﺷﯿﻦ داراي اﺗﺼﺎل ﺑﺮق ﺑﺪﻧﻪ اﺳﺖ.

عیب ۱۵: علت توقف و یا خاموش شدن ماشین لباسشویی حین کار

عیب ۱۶: دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد

عیب ۱۷: علت سوختن برد لباسشویی

عیب ۱۸: علت برق داشتن بدنه لباسشویی

عیب ۱۹: علت پریدن فیوز هنگام استفاده از ماشین لباسشویی

برخی از خرابی های رایج در ماشین های لباسشویی شامل موارد زیر هستند:

موتور ماشین لباسشویی سوخته-خشک کن کار نمی کند-درب باز و بسته نمی شود-از زیر لباسشویی آب می ریزد-بدنه لباسشویی برق دارد-سه نظام دچار مشکل شده-لرزش زیاد موقع کار کردن-تسمه لباسشویی پاره شده-لباسشویی وسط کار خاموش می شود-تایمر از کار افتاده-لاستیک دور درب خراب شده-لباسها را خوب نمی شوید-نچرخیدن دیگ لباسشویی-صدای اضافی موقع کار-لباسشویی روشن نمی شود

در مجموعه تعمیرکار لباسشویی چه خدماتی متخصصین انجام میدهند:

بررسی ارورهای ماشین لباسشویی-رفع ارورهای ماشین لباسشویی-جرم گیری ماشین لباسشویی-بررسی و تعویض شیر الکترونیکی-بررسی و تعویض لاستیک دور درب-بررسی، تعمیر و تعویض پمپ تخلیه-بررسی و عیب یابی کمک ماشین لباسشویی-بررسی و عیب یابی دیگ ماشین لباسشویی-بررسی و عیب یابی موتور ماشین لباسشویی-بررسی و عیب یابی هیدرواستات ماشین لباسشویی-بررسی و عیب یابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی-تعمیر و تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی-آب دادن ماشین لباسشویی-ماشین لباسشویی روشن نمیشود.

حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی-پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی-بد بو بودن در ماشین لباسشویی-برق داشتن بدنه لباسشویی-پاره شدن کابل  ماشین لباسشویی-موتور شستشوی لباسشویی روشن نمی‌شود-تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی-عدم چرخش در ماشین لباسشویی-خاموش شدن ماشین لباسشویی در حین کار-فرسوده شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی-آبگیری ماشین لباسشویی قطع نمی‌شود-تخلیه آهسته در ماشین لباسشویی.

 

ویژگی های تعمیرگاه رسمی تعمیر کار لباسشویی:

تنها مرکز تخصصی تعمیر، عیب یابی و سرویس ماشین لباسشویی که کار تعمیر دستگاه شما را در سر یعترین زمان و به بهترین شکل انجام میدهد.استفاده از قطعات اصلی و فابریک در این مرکز و اولویت داشتن امر تعمیر بر تعوبض-سرعت بسیار بالا در ارائه خدمات-ارائه تضمین کیفیت و گارانتی برای انواع تعمیرات و ارائه انواع فاکتورهای رسمی-تعمیر انواع لباسشویی قدیمی و جدید در منزل و محل کار شما-تعمیر لباسشویی بصورت تخصصی در تعمیر کار لباسشویی

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در مجموعه رسمی تعمیر کار لباسشویی :

تعمیر موتور لباسشویی-تعمیر پنل بورد لباسشویی-تعمیر لولا و درب لباسشویی-تعمیر سیستم گرمکن لباسشویی-تعمیر بولبرینگ ها و سیستم گرداننده لباسشویی-تعمیر سیمکشی لباسشویی-تعویض لاستیک دور درب لباسشویی-جوشکاری دیگ ماشین لباسشویی

رفع کدهای خطا و ارورهای لباسشویی-تعمیرات خشک کن لباسشویی-تعویض تسمه لباسشویی-تعمیر سیستم تخلیه لباسشویی-تعمیر تایمر ماشین لباسوشیی-تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی-تعمیر میکروسویچ قفل درب لباسشویی-تعویض دکمه های پنل لباسشویی

تعویض شلنگ های ورودی و خروجی لباسشویی-تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی-تعمیر و تعویض تاخو یا تاکومتر موتور لباسشویی-تعویض المنت ماشین لباسشویی

 

تعمیر ماشین لباسشویی در تعمیر کار لباسشویی با قطعات اصلی:

تعمیر ماشین لباسشویی بصورت فوری و شبانه روزی و ارزان تنها در شرایطی می تواند مفید باشد که از قطعات اصلی و اورجینال در آن استفاده شود. هر یک از برندها برای محصولات مختلف خود قطعات با ویژگی ها و کیفیت خاصی را استفاده می کنند و برای تعمیرات نیز باید به این موضوع اهمیت داد. در غیر این صورت هزینه هایی که برای تعمیرات پرداخت می کنید چیزی جز ضرر نخواهد بود.

مجموعه تعمیر کار لباسشویی  از برندهای ایرانی و خارجی پشتیبانی می کند و به همین دلیل به قطعات اورجینال و اصلی دسترسی داشته و در تعمیرات از آنها استفاده می کند. متاسفانه عدم اطلاع افراد از این موضوع شرایط را برای سود استفاده برخی از تعمیرکاران فراهم نموده است.